Wrzesień 2019

Wild Wild West

Gotowi na inspiracje na ślub w stylu kowbojskim? Stylizowaną sesję zdjęciową na Pustyni Błędowskiej w amerykańskim stylu  zorganizowały Marta Bridalblog oraz Klaudia z  Yes I Do Photography. Naszą szczególną uwagę przykuło wykorzystanie suszonych traw i roślin. Przyznajemy, że na ich  punkcie ostatnio oszaleliśmy. Stąd pomysł włączenia zestawu suszek do naszego katalogu na wynajem. Uzupełniając kompozycje kwiatowe o najlepiej rodzime gatunki suszonych traw i roślin możemy znacznie zminimalizować ślad węglowy swojego przyjęcia. Import hodowlanych, ciętych i pryskanych  kwiatów z drugiego końca świata na jednorazową okazję  nie należy do najbardziej ekologicznych opcji. Wiemy jak trudno w naszym kraju o uniknięcie takiego scenariusza.  Dlatego podpowiadamy, że łączenie suszonych kwiatów z żywymi lub doniczkowych z ciętymi jest wyborem mniejszego zła w tej kwestii. A także odsyłamy do tych pracowni florystycznych, które jeśli to możliwe decydują się na hodowlę swoich kwiatów.

Do aranżacji miejsca zaślubin wykorzystano nasz mięsisty, boho dywan Dante. Jeżeli podoba Ci się paleta kolorów tej sesji koniecznie zerknij na nasz nasz pakiet aranżacyjny “natura”.  Z jego z pomocą  zaaranżujesz podobny kolorystycznie stół Pary Młodej.

 

To nie kolory ziemi a odważna czerń przemawiają do Ciebie najbardziej? Zapraszamy Cię do przejrzenia zdjęć z naszej realizacji dla Ewelinki i Adama lub Agaty i Tomka w poszukiwaniu kolejnych inspiracji.

 

Panna młoda z druhnami w boho sukni ślubnej i kowbojkach. Panna młoda z druhnami w boho sukni ślubnej i kowbojkach.