Slow panieński

Tej zimy, przy przedłużających się kawkach Paulina LeszczyńskaJulia Morawska i dziewczynami z Nagietków narodził się pomysł na wyjątkowe przedsięwzięcie .

Zaczęło się od niezobowiązujących rozmów o polskich firmach podążających za rosnącą świadomością swoich konsumentów i obserwacji dyskusji o ‘arcyoryginalnych’ atrakcjach i scenariuszach na wieczór panieński, które toczą się na forach w mediach społecznościowyh.

Skończyło na refleksji, że coraz rzadziej dajemy sobie przyzwolenie na niespieszność, “nicnierobienie” i celebrację małych przyjemności w gronie bliskich nam kobiet.

Dlatego z wielką radością dzielę się z Wami sesją “Dziewczęcość w stylu slow”, która uchwyciła wszystko to, co według mnie i wszystkich wyjątkowych babek zangażowanych w projekt składa się na niezapomniane chwile.

Chwile, w których pozwalamy sobie na autentyczność, wyciszenie telefonu, uważność, powolne przygotowywanie smacznego jedzenia i wspólne szykowanie do odświętnej, domowej kolacji przy świecach…Takich chwil życzymy Wam jak najwięcej:)